90-ąjį jubiliejų minėti maloniausia artimiausių žmonių apsuptyje

Lapkričio 24 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė, Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis bei Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė sveikino gargždiškę Moniką Freigofienę 90-ojo jubiliejaus proga.

Restorane artimųjų apsuptyje 90-metė jautėsi puikiai ir buvo maloniai nustebinta jai parodytu dėmesiu. Energinga, humoro jausmo nestokojanti ir amžiaus naštos iš pažiūros nejaučianti senolė su šypsena priėmė Savivaldybės atstovų sveikinimus. 90-metę jubiliejaus proga sveikino ir patys artimiausi žmonės, vienas jų – jau 76-erius metus šalia esanti buvusi klasės draugė, kuri negailėjo ilgaamžei pačių gražiausių žodžių, išspaudusių ir ašarą. Ponia Monika sakė, negalinti patikėti, kad jai jau 90 metų, jaučiasi ji gerokai jaunesnė.

Senolės gyvenime būta visko – vos 2 metukų ji neteko mamos, buvo ir kitų sunkumų, tačiau šventės proga 90-metė į skaudžius prisiminimus nesileido, ji mieliau prisimena mokykloje leistą laiką, lotynų kalbą, kurią mokėsi vaikystėje, šmaikščius nutikimus, dainas, lydinčias ją per gyvenimą. Ilgaamžei svarbiausia artimųjų meilė ir dėmesys, ilgametė draugystė. Artimųjų surengta staigmena – šventė, į kurią jos pasveikinti ir pagerbti susirinko ne tik patys artimiausi, bet atvyko pagerbti ir Savivaldybės atstovai – tapo dar vienu puikiu atsiminimu ilgaamžės gyvenime. 

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Griežtai draudžiama Gargždietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Gargždietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Gargždietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.85.143.239.

Rašyti

Portalo Gargždietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Gargzdai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Pagerbtas Kazimieras Antanavičius

Seime vyko iškilmingas minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Kazimiero Antanavičiaus 80-osioms gimimo metinėms, į kurį vy...

Čepų sodybai – padėka už svarų indėlį plėtojant Lietuvos kaimo turizmą

Lapkričio 2 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja, Turizmo tarybos pirmininkė Rūta Cirtautaitė Čepų sodybos savininkui Jonui ...